ВАСІЛІСК, ПП

Лоток перфорований по ціні виробникаЦіна: 0.00

Гофролотки, або лотки перфоровані - це невисокі відкриті картонні упаковки без верху або кришки. Вони виконані з плоского одношарового або гофрованого картону. Гофролотки широко використовуються для упаковки сувенірів, побутової та сільськогосподарської продукції, а також продуктів та кондитерських виробів, овочів і фруктів. Крім того, Гофролотки використовують як групову упаковку для пляшок і банок. Лотки перфоровані виробляються з тонкого мікрогофрокартону, 3-хслойную картону, а для підвищеної міцності - 5-тіслойного картону. Конструктивно Гофролотки можуть бути самозбірних і несамосборнимі. Перші збираються без використання допоміжних засобів, а для другого виду і для додання їм форми використовують скобірованіе, склейку або скотч.


Виробництво картонних перфорованих лотків


Перфоровані лотки виробляються з тонкого мікрогофрокартону, 3-хшарового картону, а для підвищеної міцності - 5-тишарового картону.


Конструктивно гофролотки можуть бути:  1. самозбірних

  2. несамосборнимі.


Перші збираються без використання допоміжних засобів, а для другого виду і для додання їм форми використовують скобірування, склейку або скотч.


Збірні гофролотки перфоровані бувають декількох видів:  • кондитерський гофролоток «телевізор»,

  • гофролоток для пляшок і банок,

  • лотки для фруктів і овочів,

  • декоративні лотки для сувенірної продукції та подарунків,

  • гофролотки для паперових пакетів «Тетра-пак».


Після укладання гофролотки обтягаються термоусадочної плівкою або щільною декоративним папером.


Виробництво картонних перфорованих лотків виконується з щільного картону різної поверхні. Всередині він ребристий, а зовні - гладкий. Ребристий шар забезпечує збереження товару і стримує удари. І незалежно від того, що нетто перевезеного товару перевищує свої показники, він все одно може міститися в таку упаковку. Для більшої щільності можна збільшити шари картону, щоб лоток міг витримати дуже велику вагу.


ПП «Василіск» виробляє перфоровані гофролотки і тару на власному обладнанні з різною кількістю шарів, що дозволяє їм гарантувати високу якість упаковки. При цьому вартість гофролотків доступна для клієнтів, яким необхідні оптові поставки гофротари.


ЩОБ КУПИТИ ГОФРОЛОТКИ В КИЄВІ - ЗВЕРТАЙТЕСЯ В ПП "ВАСИЛІСК"

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
03148, Київ, пр-т Леся Курбаса, 2Б, а/с 88
Контактна інформація:
Тел.: (044) 383-69-37, (094) 823-02-55, (050) 310-89-72, (099) 524-25-85
Факс: (044) 223-02-55
Email: pak_2006@ukr.net, mr.akruglov@gmail.com
Сайт: vpak.com.ua
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 5
Показів - 15

За поточний місяць:
Відвідувачів - 124
Показів - 424